Luxury Apartment With Ocean Views
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen typu „infinity” |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Kort tenisowy Jazda konna Nurkowanie Nurkowanie z rurką Wędkowanie Kajakarstwo Jazda na rowerze Piesza turystyka |
| Spa i relaks Jacuzzi | Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci Kojce Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci | Klimatyzacja |
Luxury Apartment With Ocean Views Fajardo o powierzchni 139 m² wychodzi na morze i zapewnia gościom Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy na terenie. Park Wodny Coqui znajduje się około 10 min jazdy samochodem od tego apartamentu, natomiast Parque Nacional Balneario Seven Seas jest w prawie 2 km.
Z apartamentu można w 30 min dojść do centrum miasta. Bioluminescent Bay leży w prawie 2,1 km stąd.
W 3-pokojowym Luxury Apartment With Ocean Views Goście mają do dyspozycji balkon, miejsce do siedzenia i pełnowymiarową kuchnię z klimatyzacją. Obiekt noclegowy posiada bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka i ręczniki.
Apartament oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, a także jadalnia i jadalnia na świeżym powietrzu. Goście mogą zrelaksować się w Luxury Apartment With Ocean Views, który oferuje luksusowe udogodnienia, takie jak siłownia i terenu zabaw. Obiekt oferuje takie udogodnienia jak jacuzzi, które zapewniają doskonały relaks. Oprócz dostępu do kortu tenisowego, ten apartament oferuje również tenis ziemny i jazdę na rowerze dla aktywnych gości.
- Lotniska
- Lotnisko Antonio Rivera Rodriguez47 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Czujniki dymu
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen typu „infinity”
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Rozrywka na żywo
- Ogród
- Jacuzzi
- Centrum fitness
- Nurkowanie
- Nurkowanie z rurką
- Kajakarstwo
- Piesza turystyka
- Jazda konna
- Jazda na rowerze
- Kort tenisowy
- Zajęcia aerobiku
- Wędkowanie
- Basen z widokiem
- Płytki koniec
Usługi
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Meble ogrodowe
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Odtwarzacz CD
- Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
- Łóżeczka dla dzieci
- Kojce
- Gry planszowe
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Luxury Apartment With Ocean Views?
Na miejscu Goście Luxury Apartment With Ocean Views mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi. - ❓
Czy Luxury Apartment With Ocean Views obejmuje kuchnię?
Tak, Luxury Apartment With Ocean Views oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Luxury Apartment With Ocean Views ma basen?
Luxury Apartment With Ocean Views dysponuje basenem bez krawędzi.